Dom
Oferta
Inspiracje
Zaloguj się
od 500 zł / godz

Mały Inżynier Warszawa

O nas

Urodziny to szczególny moment w życiu dziecka. To dzień, w którym czuje się ważne. Ten dzień może spędzić z rodziną i przyjaciółmi doświadczając wspaniałych i niezapomnianych chwil. Zorganizujemy urodziny dla Twojego dziecka, które będzie pamiętać przez długie lata. Edukacyjne urodziny pozwolą rozwinąć w dziecku ciekawość świata i zapał do nauk ścisłych. Nauka przez eksperymenty sprawi, że dzieci poznają prawa chemii i fizyki doświadczalnie, w przystępny dla nich sposób.

Do zaoferowania mamy szeroką gamę scenariuszy:

 • Laboratorium Slime
 • Mały Chemik
 • SPA
 • Magiczne
 • Robotyka Minecraft
 • Robotyka Lego Mindstorms EV3
 • Robotyka Lego WeDo 2.0
 • Sherlock Holmes
 • Kraina Lodu
 • Tęczowe
 • Robotyka Star Wars
 • Robotyka Lego Boost
 • Szalony Chemik
 • Bajkowe
 • Kosmiczne
 • Mistrza Kuchni
 • Małego Elektronika

Na każdych urodzinach zapewniamy poczęstunek dla dzieci, pyszną kawę dla rodziców i mnóstwo dobrej zabawy.

Mały Inżynier Warszawa

2-20
Kids
Kulczyńskiego 8A, Warszawa
Scenariusze zabaw

Urodziny Bajkowe 4-6 lat

Urodziny Bajkowe to wyjątkowa oferta dla najmłodszych dzieci w wieku 4-6 lat. Kolorowe, magiczne światy bajek oferują nie tylko wiele zabawy, ale również solidną dawkę wiedzy.

Bajkowa impreza urodzinowa pełna jest inspirujących, edukacyjnych eksperymentów, a przede wszystkim doskonałej rozrywki dla najmłodszych. Dzieci dowiedzą się m.in. jak rozkwitają kwiaty, w których chowa się Calineczka, namalują kolorową tęczę, na której końcu znajdą garniec złota i złowią magnetyczną złotą rybkę, która spełni trzy życzenia. Ciekawe eksperymenty dostarczą wspaniałej rozrywki i zainteresują dzieci naukami ścisłymi.

Impreza urodzinowa w świecie popularnych, uwielbianych przez dzieci bajek będzie wyjątkowym, niezapomnianym przeżyciem dla solenizanta i jego przyjaciół. To świetny wybór dla tych, którzy chcą zapewnić swoim pociechom atrakcyjny, wartościowy czas i moc zabawy.

cena od 500

Laboratorium Slime (7-12 lat)

Urodzinowa impreza SLIME to wyjątkowa zabawa dla dzieci w różnym wieku. Jeśli Twoja pociecha wspominała kiedyś, że chce się bawić glutem, nie wpadaj w panikę. Prawdopodobnie chodzi właśnie o plastyczną zabawką dla dzieci, która robi obecnie furorę na całym świecie. Nawet, jeśli Ty nie wiesz nic o SLIME, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko o nim słyszało.

Samodzielne robienie kolorowej, rozciągliwej mazi jest świetną zabawą, która nie tylko sprawia wiele radości i rozwija kreatywność, ale również uczy koncentracji, cierpliwości i odpowiedzialności.

Na naszym przyjęciu urodzinowym SLIME pokażemy dzieciom, jakich materiałów użyć do wykonania glutków o różnych właściwościach - pieniących się, sprężystych, magnetycznych, a nawet pierdzących! Dzieci dowiedzą się, czym jest i jaką rolę w SLIME pełni aktywator, poznają podstawy chemii i różne właściwości fizyczne masy, a przede wszystkim będą się doskonale i bezpiecznie bawić pod okiem wyszkolonych animatorów.

Urodziny SLIME będą niezapomnianym przeżyciem, a to, czego nauczy się Twoja pociecha na imprezie, bez trudu zastosuje później w domu, tworząc kolejne gluty do zabawy!

cena od 600

Urodziny Małego Chemika (6-9 lat)

Urodziny Małego Chemika przeniosą solenizanta i jego gości w pasjonujący świat doświadczeń i eksperymentów chemicznych. To idealne połączenie zabawy z nauką.

Urodziny z chemią pozwolą dzieciom wkroczyć do prawdziwego laboratorium, zapoznać się ze stosowanymi w nim narzędziami i zasadami bezpieczeństwa przy pracy z odczynnikami. Podczas przyjęcia urodzinowego dzieci mają możliwość samodzielnie, pod okiem wykwalifikowanego instruktora, przeprowadzać ciekawe doświadczenia. Impreza zaczynają lub kończą się 30-minutowym pokazem widowiskowych eksperymentów prowadzonych przez instruktora z udziałem dzieci. Następnie uczestnicy mają okazję sami przeprowadzić ciekawe doświadczenia.

Biorąc udział w eksperymentach, dzieci zastosują teoretyczną, podręcznikową wiedzę w praktyce. Wykorzystają reakcje chemiczne, aby nadmuchać urodzinowe balony, przekonają się, że woda może płynąć w górę i stworzą tajemniczą miksturę z kolorowymi bąbelkami, zachowującą się jak popularna lawa w lampie.

Barwne odczynniki, dymiące probówki i spektakularne reakcje sprawiają, że urodziny z eksperymentami rozbudzają w dzieciach pasję do nauk ścisłych. Zdobyta wiedza i umiejętności bez wątpienia przydadzą się w szkole, a fascynacja chemią może być pierwszym krokiem do fantastycznej kariery w dorosłości.

cena od 500

SPA (9-15 lat)

Urodziny SPA to fascynująca podróż do świata kosmetologii. Dzieci poznają metody pielęgnacji skóry oraz tajniki produkcji naturalnych kosmetyków. Nabyta wiedza i praktyczne umiejętności przydadzą się w codziennym życiu dorastających dzieci, dla których wygląd ma ogromne znaczenie.

Dzieci będą miały możliwość samodzielnego przygotowania w pełni naturalnych kosmetyków, takich jak błyszczyk czy tonik do twarzy. Stworzą również pachnące kule do kąpieli, których będą mogły użyć po powrocie do domu. To również doskonała okazja, aby poznać podstawowe zasady higieny i pielęgnacji skóry.

Urodziny SPA to ciekawe eksperymenty z produkcją kosmetyków o różnych zapachach i barwach. Po imprezie dzieci zabiorą samodzielnie stworzone produkty pielęgnacyjne do domu, gdzie jeszcze długo będą mogły z nich korzystać. Dzięki temu impreza urodzinowa z kosmetycznymi eksperymentami będzie niezapomnianym przeżyciem pełnym doskonałej zabawy i wartościowej edukacji.

cena od 600

Urodziny Magiczne (5-10 lat)

Podaruj swojemu dziecku Magiczne Urodziny w świecie, w którym wszystko jest możliwe!

Urodziny z magicznymi eksperymentami to okazja do doskonałej zabawy i nauki. Dzieci wezmą udział w niesamowitych pokazach i doświadczeniach z wykorzystaniem suchego lodu, czyli zamrożonego dwutlenku węgla. Dzięki niemu m.in. przywołają bańkowy śnieg i stworzą bulgoczące eliksiry. Poznają również sekret znikającej probówki i dowiedzą się, jak uwięzić ducha w ogromnej bańce mydlanej.

Za wszystkimi czarami pokazywanymi na Magicznych Urodzinach stoi prawdziwa nauka. Wykorzystamy chemię i fizykę, by pokazać dzieciom, jak niezwykłe i czarodziejskie mogą być nauki ścisłe. To wspaniały sposób na przekazanie cennej wiedzy i praktycznych umiejętności, które przydadzą się np. w szkole.

Dodatkową atrakcją będą kostiumy złożone z czarodziejskich peleryn i samodzielnie stworzonych kapeluszy magicznych lub różdżek. Pozwolą one dzieciom poczuć się jak prawdziwe czarodziejki i czarodzieje.

cena od 650

Robotyka Lego Mindstorms MINECRAFT(7-15 lat)

Grę Minecraft znają wszyscy. Ten niezwykle popularny, sześcienny świat pozwala na budowanie, pozyskiwanie surowców, tworzenie całych zorganizowanych społeczności i walkę z potworami. Dzięki urodzinom z robotyką Minecraft postaci i stworzenia z gry przeniesiemy do realnego świata!

Dzieci zbudują Steve’a, Creepery i pająki z klocków Lego Mindstorms. Same je też zaprogramują do wykonywania określonych zadań. Punktem kulminacyjnym imprezy są zawody, w których zmierzą się stworzone przez uczestników konstrukcje.

Urodziny z robotyką i programowaniem Minecraft to doskonałe połączenie edukacji i świetnej zabawy. Wykorzystanie klocków Lego i popularnej gry sprawia, że dzieci podchodzą do wszystkich zadań z autentycznym zaangażowaniem i pasją. Doskonale się bawią, a przy okazji nabywają wartościową wiedzę i praktyczne umiejętności, które przydadzą się nie tylko w szkole, ale i w dorosłym życiu.

Impreza urodzinowa z robotami jest pierwszym krokiem w niesamowity cyfrowy świat, a rozbudzona w ten sposób fascynacja może stać się zalążkiem przyszłej kariery.

cena od 500

Przygoda Minecraft (7-14 lat)

Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier naszych czasów, w której miliony ludzi na całym świecie przeżywają niesamowite przygody. Wystarczy zebrać grupkę przyjaciół i dołączyć do wirtualnej platformy, aby doskonale się bawić i tworzyć niewyobrażalne konstrukcje.

Urodziny w świecie Minecrafta pozwolą dzieciom poznać podstawowe pojęcia z zakresu informatyki i programowania oraz stworzyć wspólnymi siłami monumentalne budowle, których rozmiar i kształt ograniczone są tylko wyobraźnią budowniczych.

Przygoda w świecie Minecraft to doskonała okazja do tego, by poprzez zabawę zachęcić dzieci do zgłębiania wiedzy dotyczącej programowania oraz możliwość do rozwinięcia swojej przestrzennej wyobraźni i poszerzenia zdolności do pracy w kilkuosobowej grupie konstruktorów.

Na urodzinach skorzystamy z najnowszej wersji gry na Windows 10 oraz intuicyjny, prosty w obsłudze język programowania umożliwiający tworzenie kodu z gotowych bloków. Do wyboru są 2 scenariusze, które trafią do gustu każdego zarówno początkującego, jak i zaawansowanego gracza Minecraft!

cena od 500

Urodziny Lego WeDo 5-7 lat

Robotyka Lego WeDo to wyjątkowa impreza urodzinowa z robotami dla dzieci w wieku 5-7 lat.

Podczas fascynujących, praktycznych warsztatów dzieci wykorzystają kolorowe klocki do budowy własnych robotów. Same też zaprogramują swoje konstrukcje, stosując tablety i prosty w obsłudze język obiektowy, który pozwala na tworzenie kodu z gotowych bloków.

Podczas imprezy urodzinowej z robotyką dzieci stworzą kłapiące paszczami krokodyle czy groźne lwy, które zachwycą zarówno młodych, jak i dorosłych. Warsztaty rozwijają wyobraźnię, twórcze myślenie i zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz motorykę.

Urodziny z robotami Lego WeDo to pasjonująca przygoda i brama do niesamowitego świata mechaniki, robotyki i informatyki. Połączenie doskonałej zabawy uwielbianymi przez dzieci klockami z wartościową wiedzą i nauką praktycznych umiejętności jest kluczem do rozbudzenia prawdziwej pasji do nowoczesnych technologii.

cena od 500

Urodziny Sherlocka Holmesa 7-10 lat

Urodziny Sherlocka Holmesa są niezwykłą okazją, by dzieci wcieliły się w pomocników najsłynniejszego detektywa na świecie.

Dzieci wraz z Sherlockiem zdemaskują oszusta grasującego w pewnym zakładzie mleczarskim. Jednak nim do tego dojdzie, będą musiały rozwikłać ciekawe łamigłówki, złamać szyfry i odczytać zakodowane wiadomości, a także spełnić wymogi Kodeksu Detektywa.

Rozwiązanie zagadek wymaga poznania nauk ścisłych, które stanowią podstawę pracy każdego dobrego detektywa. Dzięki temu impreza urodzinowa Sherlocka Holmesa to nie tylko wspaniała zabawa, ale również wartościowa wiedza i możliwość zdobycia praktycznych umiejętności śledczych.

Urodziny Sherlocka Holmesa rozwijają wyobraźnię, zachęcają do twórczego, nieszablonowego myślenia i pobudzają kreatywność. Wspólne rozwiązywanie zagadek kształtuje również umiejętności komunikacji i pracy w grupie, promując współpracę.

Dzieci chętnie poznają siłę dedukcji i logicznego myślenia, a zdobyte umiejętności z pewnością wykorzystają w późniejszych zabawach z rówieśnikami.

cena od 500

Urodziny Kraina Lodu 5-7 lat

Urodziny w Krainie Lodu pozwolą przenieść dzieci do baśniowego królestwa Arendelle. Doskonale znany i uwielbiany przez dzieci mroźny świat rozpala wyobraźnię i zapewnia moc doskonałej zabawy.

Impreza urodzinowa Kraina Lodu to niesamowite eksperymenty i pokazy, które pozwolą odkryć fascynujące zjawiska fizyczne i chemiczne związane z zimą, śniegiem i lodem. Dzieci będą miały okazję wcielić się w postać Elzy i użyć jej magicznych mocy do stworzenia zamieci śnieżnej. Ulepią też wesołego bałwanka Olafa, który ma nietypowe marzenie i odkryją, że zima może być wspaniała i pełna radości.

Doświadczeni animatorzy, pasjonujące eksperymenty sprawiają, że urodziny Kraina Lodu będą niezapomnianym przeżyciem dla solenizanta i jego gości. Wykwalifikowana kadra gwarantuje, że impreza będzie pełna śmiechu i radości, a także wartościowej nauki.

cena od 500

Urodziny Tęczowe (5-8 lat)

Urodziny Tęczowe dla dzieci w wieku 5-8 lat to doskonała zabawa w świecie kolorów. Impreza pełna jest interesujących eksperymentów oraz wartościowej wiedzy z zakresu chemii i fizyki.

Podczas Tęczowych Urodzin solenizant i jego goście stworzą kolorowe, wielowarstwowe drinki i barwne obrazy na mleku. Poznają też tajniki chromatografii, czyli techniki rozdzielania barw i wykorzystają ją do stworzenia kolorowego motyla.

Impreza urodzinowa z eksperymentami pomoże poznać i zrozumieć wielobarwną naturę światła i umożliwi zabawę kolorowymi odczynnikami. To doskonały sposób na edukację i zaszczepienie pasji do nauk ścisłych. Pomoże też rozwinąć zmysły, kreatywność, zdolności artystyczne i umiejętność współpracy z grupą.

Tęczowe Urodziny są idealnym przepisem na fascynującą imprezę pełną wrażeń i doskonałej zabawy. Nasi doświadczeni instruktorzy przeniosą dzieci do barwnej krainy eksperymentów, w której wszystko jest możliwe!

cena od 500

Urodziny Szalonego Chemika (10-15 lat)

Urodziny Szalonego Chemika to moc wspaniałej zabawy pełnej ciekawych eksperymentów i inspirujących przygód w prawdziwym laboratorium. Impreza urodzinowa z chemią świetnie łączy wartościową edukację i atrakcyjną rozrywkę, a to najlepsza recepta na udaną i pełną wrażeń zabawę!

Solenizant i jego goście przeniosą się do laboratorium pełnego menzurek, probówek i kolorowych odczynników. Poznają nie tylko podstawy chemii, ale również zasady bezpieczeństwa podczas pracy z substancjami chemicznymi.

Podczas przyjęcia dzieci wykonają szalone eksperymenty, tworząc chemiczne ogrody, badając pH różnorodnych substancji czy przygotowując własnoręcznie żarłoczny roztwór. Zabawę rozpoczniemy/zakończymy 30-minutowym pokazem spektakularnych reakcji chemicznych, w wyniku których nasi instruktorzy stworzą chemicznego ducha, zielony płomień czy doprowadzą do wybuchu wulkanu. Dzieci wykonają szalone eksperymenty, tworząc chemiczne ogrody, badając pH różnorodnych substancji czy przygotowując własnoręcznie żarłoczny roztwór.

Urodziny z eksperymentami rozbudzą fascynację chemią i naukami ścisłymi, a zdobyta wiedza i umiejętności bez wątpienia przydadzą się w szkole.


cena od 500

Urodziny Mistrza Kuchni (8-12 lat)

Urodziny Mistrza Kuchni są doskonałym wyborem dla małych pasjonatów gotowania. Dzieci poznają tajniki zyskującej coraz większą popularność kuchni molekularnej.

Impreza przepełniona jest ciekawymi doświadczeniami chemicznymi i fizycznymi z użyciem ciekłego azotu i rozmaitych dodatków do żywności wykorzystywanych we współczesnych przepisach. To idealna okazja, aby połączyć zabawę z nauką.

Spektakularne doświadczenia, wyjątkowe smaki i aktywny udział dzieci w przygotowaniu smakołyków stanowią najlepszy przepis na pyszną zabawę. Uczestnicy imprezy poznają właściwości ciekłego azotu, wykorzystując go do przygotowania wspaniałych deserów. Przetestują też swoje umiejętności kulinarne i kubki smakowe podczas ciekawych degustacji.

Urodziny Mistrza Kuchni dostarczą cennej wiedzy i praktycznych umiejętności, które dzieci będą mogły wykorzystać w domu. Rozwiną również wyobraźnię i pokażą praktyczne zastosowanie dla fizyki i chemii w realnym życiu i codziennych czynnościach.

cena od 650

Urodziny Kosmiczne (5-9 lat)

Przygotujcie się na niesamowitą podróż w kosmos! Urodziny Kosmiczne to gwarancja doskonałej zabawy i wartościowej nauki na temat Wszechświata.

Międzygalaktyczny turniej lotów kosmicznych, zbieranie gwiezdnego pyłu, który mieni się tysiącem barw czy poszukiwanie skrytego za miliardami galaktyk kosmicznego gluta to świetna zabawa, ale również okazja do przekazania cennej wiedzy.

Impreza urodzinowa w kosmosie to niesamowite doświadczenie, które rozpali wyobraźnię dzieci i rozbudzi w nich zainteresowanie astronomią, kosmologią czy fizyką. Angażujące gry i zabawy nauczą współpracy w grupie, rozwiną zdolność abstrakcyjnego myślenia i kreatywność.

Dzięki Urodzinom Kosmicznym wyślesz swoje dziecko w niezwykłą podróż i pozwolisz mu poczuć się jak prawdziwy astronauta!

cena od 500