Dom
Oferta
Inspiracje
Zaloguj się

Najczęściej zadawane pytania

Cześć, w czym możemy pomóc? Tutaj znajdziesz często zadawane pytania.

Dla rodziców, jak założyć konto?

Konto na stronie można założyć w ułatwiony sposób korzystając ze swojego konta na Facebooku lub rejestrując się poprzez adres email. Link do logowania i rejestracji znajduje się w górnym prawym rogu strony. Rejestracja i uzupełnienie kilku podstawowych danych trwa do 3 minut.

Dla rodziców, jak zarezerwować miejsce lub usługę?

Będąc zarejestrowanym użytkownikiem można wejść w ofertę firmy i tam wybrać scenariusz. Po kliknięciu wybierz klient może uzupełnić dodatkowe informacje np. liczbę gości i wysłać takie zgłoszenie do organizatora. Po potwierdzeniu klient dostanie informacje o płatności.

Dla rodziców – czy rezerwacja jest bezpłatne?

Tak, konta dla rodziców i dokonywanie rezerwacji jest bezpłatne

Dla rodziców – duże przyjęcie, czy ktoś może mi pomóc w organizacji?

Tak, świadczymy usługi planowania przyjęć.

Koszt takiej usługi zależy od wielkości przyjęcia i oczekiwań klienta.

W celu ustalenia zakresu pomocy proszę o kontakt urodziny@mojeurodziny.pl

Dla rodziców – jak wybrać najlepszą ofertę?

Najlepiej w wyszukiwarce zaznaczyć wiele odpowiadających nam kategorii.

Jeżeli nie jesteś konkretnie nastawiony na np. urodziny na basenie, warto poznać ofertę wielu miejsc i zobaczyć aktualnie obowiązujące promocje. (czasem nawet 50% zniżki na konkretne terminy)

Na wstępnej liście miejsc można zaznaczyć „serduszkiem” wstępnie polubione oferty, aby następnie w swoim profilu (mój profil -> ulubione) zobaczyć ich szczegóły.

Dla standardowych grup i terminów można od razu przystąpić do wysyłania prośby o rezerwacje. (przycisk „wybierz” przy scenariuszach) system sam dopasuje cenę do ilości osób a firma tylko ją potwierdzi lub zaproponuje zmianę.

Dla rodziców – jak zapłacić?

Gdy firma potwierdzi rezerwację wyśle dane swojego rachunku bankowego. Numer konta bankowego jest sprawdzany przez administratorów (musi znajdować się na białej liście i być powiązany z firmą). Zachęcamy do płatności przelewem. Drugą opcją jest płatność przelewami24, funkcja ta jest dostępna tylko w części kont. Umożliwia płatność kartami czy kodem Blik.

Dla firm – jak dodać swoją ofertę?

Na stronie www.MojeUrodziny.pl/dlaFirm można zobaczyć aktualną ofertę dla firm i założyć konto. Wystarczy kliknąć zarejestruj i po potwierdzeniu adresu email klient może uzupełnić dane firmy i oferty.

Dla firm – mam dwie lokalizacje, jak dodać ofertę?

Jeżeli obie lokalizacje operują pod tą samą firmą (numerem NIP i rachunkiem bankowym) należy założyć jedno konto firmowe i dodać dwie oferty. Wypełniając formularz oferty można wpisać adres lokalizacji. Jeżeli działalności są niezależne (mają różne numery NIP) należy założyć dwa osobne konta firmowe.

Dla firm – dodałem ofertę, kiedy będzie widoczna?

Wszystkie oferty widoczne w serwisie przechodzą weryfikacje naszego administratora. Zazwyczaj jest to czas do 48h (2 dni robocze). W czasie specjalnych promocji dla firm, czas ten może ulec wydłużeniu. Publikujemy tylko wizytówki, które zawierają wszystkie wymagane informacje. Administrator kontaktuje się z firmami, aby dopytać o szczegóły oferty i ją uzupełnić. Jakość prezentowanych treści jest dla nas kluczowa, w tym też publikacja przykładowych ofert cenowych.

Dla firm - Czy dodanie swojej oferty jest płatne?

Portal od 2017 roku do końca 2021 był bezpłatny. Od stycznia 2022 wdrażamy mini opłaty stałe już od 15 zł miesięcznie. To pozwoli dalej rozwijać portal i świadczyć coraz bardziej zaawansowane usługi dla firm i rodziców. Ceny inny usług wynikają z dodatkowych umów np. sesji zdjęciowych.

Dla firm – Czy można się dodatkowo wypromować?

Przede wszystkim najlepiej firmy promuje dobrze skomponowana i opisana oferta. Wysokiej jakości zdjęcia, przedstawiające lokal lub usługi. W systemie można zrobić promocję cenową dla klientów, np. przy rezerwacjach z dużym wyprzedzeniem, lub w konkretny dzień tygodnia. Mamy pakiety dodatkowego promowania, takie jak: wizytówka na stronie głównej, informacja w naszych mediach społecznościowych lub newsletterze. Świetną formą reklamy jest też wywiad i film przedstawiający ofertę. Podstawowe usługi są widoczne w panelu firmy, „promocje”, zazwyczaj szykujemy dedykowane pakiety dla firm.

Jeżeli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt.