Dom
Oferta
Inspiracje
Zaloguj się
od 350 zł / godz

Wujek Gapcio - Iluzja dla dzieci na wesoło

O nas

Szykując się do zorganizowania urodzin dziecka, trzeba pamiętać o wielu elementach. O jedzeniu, muzyce, gościach miejscu i… rozrywce. Na szczęście jesteś tutaj, więc możesz już się nie martwić o to ostatnie!

W trakcie imprez urodzinowych zawsze robię, co mogę, żeby solenizant czuł się, jak prawdziwa gwiazda! To właśnie on lub ona będzie czarować (z moją pomocą) przed wszystkimi gości. Dzięki temu w trakcie swojego święta Twoje dziecko odkryje w sobie prawdziwą magiczną moc!

Rozrywka dla małych i dużych

Mimo że mój pokaz skierowany jest głównie dla dzieci, to wiem, że starsi goście również z chęcią wezmą w nim udział, bawiąc się razem z najmłodszymi. Wiem to, bo nie ma granicy wiekowej dla dobrej zabawy, śmiechu i zaskoczenia iluzją! Dlatego nie musisz się o nic martwić. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby połowa gości oglądała pokaz, a druga połowa nudziła się przy stole.

Profesjonalizm w zestawie

Od 2013 roku występuje dla dzieci. Dlatego wiem, że występując na urodzinach Twojego dziecka, na pewno wprowadzę magiczną i zabawną atmosferę, która utrzyma się do końca imprezy. W swojej pracy wykorzystuje wiele rekwizytów i ciągle nawiązuje kontakt z widownią. Dzięki temu dzieci czynnie biorą udział w zabawie i mogą bawić się po swojemu – angażując się w przedstawienie.

Oczywiście dbam też o komfort, spokój i rozrywkę dorosłych. Dlatego zawsze jestem dużo wcześniej, żeby rozpocząć pokaz o umówionej godzinie i odpowiednio się przygotować. Dodatkowo mam w zanadrzu zapasowe rekwizyty i sztuczki w razie, gdyby okazało się, że nie mogę czegoś użyć w danych warunkach.

Spokój rodziców + zabawa dla dzieci

W trakcie występu wszyscy rodzice mogą spokojnie napić się kawy i porozmawiać ze sobą, ponieważ moje pokazy są w 100% bezpieczne. Dzięki temu nie trzeba się martwić o to, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem. Oprócz bezpieczeństwa zapewniam też spokój dorosłych gości dzięki zaangażowaniu dzieci. W trakcie pokazu jedyne czym będą zajęte to podziwianiem magii i śmiechem, więc nie będą chciały przeszkadzać rodzicom – tracąc przy tym okazje do zobaczenia występu.

Dodatkowe atrakcje w cenie!

W trakcie pokazów urodzinowych dodatkowo wykonuje sztuczki żonglerskie przy użyciu LEDów. Dzięki temu w magiczny sposób dzieci widzą napis 100 lat i imię solenizanta utworzone ze światła.

Do swojego pokazu mogę też dodać coś, co według Ciebie idealnie wpasuje się w motyw przewodni imprezy. Wystarczy, że napiszesz mi, co chcesz zapewnić swojemu dziecku, a ja zrobię wszystko, co się da, żeby to zrealizować!

Wujek Gapcio - Iluzja dla dzieci na wesoło

0+
Kids
Koprowa, Łodź
Scenariusze zabaw

Pokaz iluzji na urodzinach

Dla tych, którzy chcą wyprawić jedyne w swoim rodzaju przyjęcie dla swojego dziecka – idealnie sprawdzi się pokaz iluzji na urodzinach. Dzięki temu Twój syn lub córka będą gwiazdą wieczoru, a wspomnienia z występu będą wywoływać uśmiech na twarzy całej rodziny przez lata!

20 min.- 350 zł

30 min.- 450 zł

40 min -550 zł

cena od 350