Dom
Oferta
Inspiracje
Zaloguj się
2022 | 11 luty
Koncert zamiast imprezy urodzinowej

Koncert zamiast imprezy urodzinowej - czy to dobry pomysł?

Nie każdy lubi imprezy urodzinowe w tradycyjnej formie. Nie każdy chce spędzać kolejne urodziny w taki sam sposób jak rok temu. Ci, którzy poszukują niestandardowych pomysłów na spędzenie z przyjaciółmi tego wyjątkowego dnia wybierają się między innymi do pokoju zagadek, na wyścigi na gokartach, na Laser Tag, na ognisko, na koncert. O ile w przypadku pierwszych rozrywek raczej wątpliwości co do trafności pomysłu nie ma - wszak większość lubi rywalizację i zabawę, tak w przypadku koncertu mogą się pojawić.

Dlaczego?

Koncert zamiast imprezy urodzinowej może nie być dobrym pomysłem z kilku względów. Po pierwsze dlatego, że gusta muzyczne są różne. Tego, co słucha solenizant, nie muszą lubić słuchać jego goście. Ktoś, kto woli raczej spokojną i melancholijną muzykę źle będzie się czuł na koncercie z muzyką głośną, dynamiczną, metalową. Po drugie - koncert jest imprezą głośną, nie przez wszystkich lubianą. Jeśli solenizant nie wie wszystkiego o zaproszonych osobach, urodziny zamiast znakomitej zabawy mogą okazać się klapą.

Oczywiście, to solenizant wybiera rodzaj urodzinowej imprezy i to on wybiera, kogo na nią zaprosi. Jeśli ma absolutną pewność, że goście podzielają jego upodobania muzyczne, że taka forma spędzania czasu wszystkim odpowiada, pójście na koncert będzie jak najbardziej dobrym pomysłem. Dobra zabawa w gronie przyjaciół w rytmie ulubionej muzyki - czy można chcieć więcej w dniu swoich urodzin?