Dom
Oferta
Inspiracje
Zaloguj się
2021 | 5 grudzień
Drewniane zabawki, rozwój i ekologia.

Zabawki na prezent

W związku z nadchodzącymi świętami postanowiłyśmy przygotować dla Was propozycje prezentowe. Szukałyśmy oryginalnych zabawek atywizujących ruchowo oraz przydatnych w domu, które wspomagają rozwój fizyczny dzieci oraz poprawiają ogólną wytrzymałość.Mamy dla was propozycję, które zwróciły naszą uwagę. Są to nasze opinie, po znalezieniu produktów napisałyśmy do firm i zdobyłyśmy dla was kody rabatowe ;) Zaczynamy. Bujaki to ostatnio hit dziecięcych meblo-zabawek w stylu Montessori.

Można w nich leżeć i oglądać książki, bujać się a po odwróceniu wspinać.

Wiele firm oferuje takie bujaki w cenach od 250 zł, koniecznie sprawdźcie jakość znalezionych produktów, żeby zabawa nie zakończyła się drzazgą.

Ciekawy produkt ma firma Dapal, Można zakupic sam bujak (425 zł) lub zestaw z dodatkami bujak możecie rozbudować (ślizg/ścianko-drabinka/równoważnia), zjeżdżalni 2w1 (zjeżdżalnia + ścianka z kształtkami) oraz drabinki v6. (1050zł) To zabawki rosnące z dzieckiem, które będą służyć przez długie lata.

Ta sama firma ma też bardzo oryginalne rozwiązanie - modułową ściankę wspinaczkową. (Cena: 170 zł - 1120 zł) Z wybranych elementów można urozmaicić domowy plac zabaw i zachęcić małe małpki do oderwania się od ziemi.

A teraz coś dla małego pomocnika od Magicznej Kredki.

Jeżeli dziecko już stabilnie stoi ale nie dosięga do blatów potrzebujecie drabka znanego też jako kitchen helper. To forma podestu z barierką, który umożliwia dziecku obserwowanie rodzica lub udział w kuchennych rewolucjach. Produkt przydaje się też w łazience np. przy myciu rączek lub zębów. Nic tak nie uczy dziecka dobrych nawyków jak obserwacja rodziców myjących zęby :) To przecież fascynujące dla szkraba.

Wybrałyśmy ten produkt, ponieważ produkowany jest lokalnie, ma dużo wariantów (nawet dla dwójki obserwatorów) i tablice do rysowania. Do tego atrakcyjna cena (ok 250 zł) a z naszym rabatem jeszcze lepsza.

Sprawdzcie sami.

Przytoczone rozwiązania sprawdzą się idealnie jako prezent na gwiazdkę - chociaż pod choinką się nie zmieszczą, to zapewnią dziecku zajęcie na zimowe popołudnia i wieczory spędzane w domu, a jednocześnie wpłyną pozytywnie na kondycję.

RABATY

Aby odciążyć grudniowy budżet mamy dla was 10% rabatu :) wystarczy w sklepie internetowym podać hasło: MojeUrodziny

DAPAL na stronie www.dapal.pl

Magiczna Kredka www.magicznakredka.pl (kod ważny do 15 stycznia 2022)

Dajcie znać jakie znacie inne firmy godne polecenia. Zwłaszcza takie mniej znane :) Chętnie przetestujemy i pokażemy.