Dom
Oferta
Inspiracje
Zaloguj się
9 miejsc

Sale zabaw w Warszawie

Urodziny w sali zabaw cieszą się dużą popularnością. To wyjątkowo wygodny i prosty sposób dla Rodzica, by zorganizować wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka - wystarczy wybrać salę, podać ilość gości małych i dużych, temat urodzin, zamówić catering.

Figloraje Warszawa to doskonałe miejsce dla dzieci - solenizant i jego goście mogą bawić się, skakać, biegać, wspinać się i korzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji. Doświadczony animator zaangażuje wszystkie dzieci do wspólnej zabawy i konkursów - to będą naprawdę intensywne dwie godziny. Na tort urodzinowy, przekąski i napoje mały solenizant zaprosi swoich gości do specjalnie udekorowanej salki. Rodzice zaproszonych gości miło spędzą chwile przy ciepłych lub chłodnych napojach w strefie przeznaczonej dla dorosłych.

W ofercie naszych sal zabaw znajdują się m.in.:

sala zabaw i udekorowana salka urodzinowa

miejsce dla rodziców przy oddzielnym stole

słodkie i słone przekąski, napoje i owoce

obsługę profesjonalnych animatorów, którzy poprowadzą gry i zabawy dla dzieci

upominek dla Jubilata

Niezapomniane urodziny to takie, na których wszystkie dzieci dobrze się bawią, są bezpieczne i nikt nie zwraca im uwagi. Urodziny w sali zabaw właśnie takie są. Dlatego jeśli nie masz innego pomysłu na przyjęcie dla swojego dziecka, zorganizuj je u nas. Dołożymy wszelkich starań, by spełnić także najbardziej nietypowe życzenia. W końcu każde urodziny są wyjątkowe.