Dom
Oferta
Inspiracje
Zaloguj się
od 250 zł / godz

ZWARIOWANI WITOLD

O nas

ZWARIOWANI WITOLD

0+
Kids
Męcina Wielka 34, SĘKOWA
Scenariusze zabaw

ANIMATORZY DLA DZIECI - ceny ustalane indywidualnie . Od 250 zł za godzinę.

Urodziny, wesela, festyny, pikniki, komunie - to właśnie podczas takich okazji warto zadbać o to, by każda chwila spędzona wspólnie była wykorzystana w jak najlepszy sposób. Animatorzy zabaw podczas takich wydarzeń sprawdzą się idealnie.

cena od 250

ORGANIZACJA IMPREZ

Nasza firma zorganizuje dla Państwa festyn, imprezę tematyczną, piknik, bal karnawałowy itp. ZWARIOWANI posiadają mnóstwo atrakcji, które sprawią że nikt z uczestników nie dozna nudy. Robimy wszystko, aby uczestnicy dobrze się z nami bawili.

cena od 0

WESOŁE MIASTECZKO

ZWARIOWANI oferują Państwu wynajem takich atrakcji jak zjeżdżalnie, zamki do skakania, ścianki wspinaczkowe, kule wodne, eurobungge, dart, karuzele, popcorn, wata cukrowa, balony z helem i samochody akumulatorowe. Posiadamy niezbędne atesty i ubezpieczenia - bezpieczeństwo stawiamy na 1 miejscu.

cena od 0

MASKOTKI

Psi Patrol, Król Julian, Tygrysek, Mickey Mouse i wiele innych. Koło naszych chodzących maskotek nie sposób przejść obojętnie. Bajkowe postacie uatrakcyjnią każdy rodzaj imprezy od duzych imprez plenerowych po małe przyjęcia urodzinowe.

cena od 0