Dom
Oferta
Inspiracje
Zaloguj się
2022 | 1 luty
Ubrania na prezent - polskie marki

Na liście prezentów pojawiają się różne pozycje - książki, płyty, zabawki, rzeczy praktyczne, pieniądze i odzież. Ostatnia pozycja już nie zaskakuje - często nastolatek prosi o wypatrzoną bluzę, młoda mama o ciuszki w kolejnym rozmiarze dla szybko rosnąco dziecka, dziewczynka uprawiająca sport marzy o nowym stroju do ćwiczeń, ktoś prosi o szalik i rękawiczki. Gdzie warto kupować ubrania i jakich marek? Czy taki prezent oznacza duży wydatek?

Ubranie, które podarujemy w prezencie powinno być nowe, dobrej jakości. A dlaczego warto podarować odzież polskich marek? Większość polskich marek odzieżowych szyje ubrania zgodnie z najnowszymi eko trendami, używa naturalnych i certyfikowanych materiałów, a wzory nie odbiegają od najnowszych światowych trendów w modzie.

Jak kupować?

Jeśli nie mamy wskazanego dokładnie np. niebieska bluza z kapturem rozmiar M w Reserved, dobrze jest dopytać o dokładny rozmiar (każdy z producentów stosuje własną rozmiarówkę), preferowaną firmę, fason, kolor. W większości przypadków takie rozwiązanie sprawdza się doskonale - osoba obdarowywana dostaje dokładnie to, czego oczekuje. Ale bywa, że wybór zostaje nam pozostawiony.

W jakich sklepach warto poszukać prezentów? Gdzie skierować swoje kroki? Oto kilka naszych podpowiedzi.

Grupa LPP - Reserved, Mohito, House, Cropp i Sinsay to sieci, w których znajduje się to, co aktualnie modne i na topie. Ceny należą do przystępnych.

PLNY LALA- to polska marka oferująca szalone projekty m.in. bluz, koszulek, kurtek, spodni, sukienki, torby, skarpetki czy czapki dla dziewczyn i dla dzieci.

Coccodrillo - ubrania dla dzieci w różnym wieku - od niemowlaka do dziecka w wieku szkolnym.

4F - odzież sportowa do treningów i do noszenia.

Coraz więcej młodszych jak i starszych osób stawia na indywidualność, pragnie podkreślić swój styl, charakter, swoją niezależność. Jeśli szukamy odzieży na prezent dla takiej właśnie osoby, warto korzystać z ofert mniejszych sklepików, butików. Gdzie je znaleźć? W większym mieście, w internecie.