Dom
Oferta
Inspiracje
Zaloguj się
2021 | 20 listopad
Nowości i trendy 2022 - najmodniejsze akcesoria na urodziny dzieci

Są rzeczy, bez których nie można sobie wyobrazić urodzin.

To między innymi tort, goście, radosna i podniosła atmosfera, dekoracje. Girlandy, balony, kolorowe czapeczki, rozwijane trąbki, konfetti, śmieszne okulary - wszelkiego rodzaju ozdoby i akcesoria wzbogacają przyjęcie urodzinowe, wprowadzają w dobry nastrój, wyzwalają fantazję.

Trendy dekoratorskie ulegają zmianom - dekoracje, które były modne 2-3 lata temu może nie tyle odchodzą w zapomnienie (czy ktoś był na urodzinach bez balonów?), co ulegają metamorfozie.

Popularne dmuchane cyferki zastępowane są kolorowymi balonami z konfetti,

transparentnymi balonami, tiulowymi balonami (balony z helem owinięte tiulowym, bardzo delikatnym materiałem) lub kompozycjami z balonów typu złote girlandy czy srebrne bukiety balonów z helem.

W pomieszczeniach urodzinowych odbywających się w kolejnym roku powinien pojawić się także elegancki baner z urodzinowym napisem np. „Happy Birthday”.

Modne będą akcesoria typu zabawne piniaty w kształcie np. dinozaura, jednorożca, minecrafta, chmurki, które sprawdzą się w roli dodatkowej rozrywki dla gości, piórkowe boa czy wyjątkowe świeczki zamocowane na drewnianych patyczkach.

Na przyjęciu urodzinowym ma być radośnie i kolorowo, zatem producenci dekoracji urodzinowych postawili na mieniące się w świetle cekiny i brokaty, na strzelające tuby, z których z hukiem wylatują płatki róż.

W dalszym ciągu dużą popularnością cieszą się urodziny tematyczne, zatem warto akcesoria na urodziny dzieci wybierać kierując się preferencjami solenizanta - kolorowe kubeczki i talerzyki urodzinowe, drewniane sztućce, słomki oraz pudełka na słodycze powinny być zdobione motywem ulubionej bajki. Różnorodność i kolorystyka akcesoriów jest tak ogromna, że z łatwością można zorganizować urodziny marzeń swojemu dziecku i zaprosić wszystkich gości do bajkowego świata.