Dom
Oferta
Inspiracje
Zaloguj się
2022 | 1 luty
Kartki urodzinowe - jak zrobić, gdzie kupić?

Kartki urodzinowe - przykłady co zrobić, gdy żadnej nie mam, jak szybko zrobić, gdzie kupić?

Życie w dzisiejszych czasach jest intensywne - ciągle gdzieś się spieszymy, gdzieś jedziemy, biegniemy, coś musimy załatwić, sprawdzić. Upychamy wydarzenia w kalendarzu, a i tak bywa, że nas zaskoczą. Pędzimy więc po prezent, gorączkowo zastanawiając się, jaki będzie najlepszy, po stosowne opakowanie i gdzieś nam wypada zupełnie z głowy kartka urodzinowa. Potrzebna? Na upartego można dać prezent bez niej. Ale zawsze miłej, gdy obok prezentu jest. Co robić? Mamy dwa wyjścia.

1. Szybko kupić. Gdzie? Empik, kwiaciarnia, hipermarket, placówka Poczty Polskiej - w ich ofertach znajdują się kartki urodzinowe. Nie zawsze ładne, nie zawsze wymyślne, nie zawsze w naszym czy jubilata guście, ale jeśli wpiszemy do niej indywidualne życzenia, będzie dodatkowym prezentem.

2. Szybko zrobić. Jak? Tu mamy wiele możliwości - można szybko zaprojektować kartkę przy użyciu dostępnych programów graficznych, a następnie wydrukować. Można zrobić kolaż - kolorowe gazety, papier, wstążki, koraliki, klej oraz nożyczki i kartka gotowa. Można też wykorzystać zdjęcie solenizanta i stworzyć nowoczesną laurkę. Można skorzystać z licznych podpowiedzi i inspiracji chociażby z filmików na YouTube.

Jeśli z jakiś powodów żadne z powyższych wyjść się nie uda, można jeszcze skorzystać z opcji „nowoczesnej” - wysłać maila z podziękowaniami za zaproszenie na urodziny i za świetnie spędzony czas, a w mailu załączyć kartkę z życzeniami.

Lubimy dostawać kartki. Te tradycyjne część z nas skrzętnie przez długie lata w jakimś pudełku przechowuje. W końcu jest to naprawdę miła pamiątka - wziąć kartkę do ręki, przeczytać czego kto nam życzył, przypomnieć sobie z rozrzewnieniem ten miniony czas.